Παπαδόπουλος Βικος
Δωδώνη
Γκλινάβος
Μπαράτσας
Παπαμάνος
Hall of brands
Lexis Edu

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Πρωτάθλημα Νέων "Στέφανος Γεράσης"


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο14/10/1710:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο14/10/1710:00ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.3-3
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή15/10/1710:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.1-2
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή15/10/1711:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΖΙΑΚΑΣ Χ.1-4
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή15/10/1712:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.8-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Τετάρτη01/11/1715:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.5-0
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο16/12/1710:45ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ Σ.0-6


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο21/10/1710:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΗΛΙΑ Ε.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο21/10/1711:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.1-0
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο21/10/1711:30ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.1-5
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή22/10/1711:00ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ.0-8
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή22/10/1712:00ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.4-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή29/10/1711:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ.0-9
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή29/10/1711:00ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο04/11/1710:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.2-0
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο04/11/1711:00ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΠΕΤΡΟΥ Α.5-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο04/11/1712:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ.2-3
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή05/11/1710:00ΘΑΝΟΣ Δ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.0-2
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή05/11/1710:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-9
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή05/11/1712:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.3-1
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή05/11/1713:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.0-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο11/11/1710:30ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ Σ.0-7
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο11/11/1712:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.10-3
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή12/11/1710:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΠΕΤΡΟΥ Α.0-1
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή12/11/1711:00ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε.1-1
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Τετάρτη22/11/1716:00ΠΑΝΟΣ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.2-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Δευτέρα27/11/1715:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΓΚΕΛΗΣ Θ.2-1
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή07/01/1811:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.2-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο18/11/1710:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο18/11/1711:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΓΚΕΛΗΣ Θ.2-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο18/11/1711:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ Σ.2-0
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο18/11/1712:00ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.4-1
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή19/11/1710:30ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.2-6
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή19/11/1710:30ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.0-7
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Τετάρτη22/11/1715:30ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΠΕΤΡΟΥ Α.1-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο25/11/1710:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.4-0
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο25/11/1710:30ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ Σ., ΠΕΤΡΟΥ Α.3-9
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο25/11/1712:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.0-3
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο25/11/1713:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή26/11/1710:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.0-9
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή26/11/1710:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.1-0
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή26/11/1711:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο09/12/1710:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο09/12/1711:30ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΗΛΙΑ Ε., ΠΕΤΡΟΥ Α.5-1
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο09/12/1712:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή10/12/1710:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.3-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή10/12/1712:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.1-3
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή10/12/1713:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΛΙΟΣ Μ.0-3
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Τετάρτη13/12/1715:30ΠΑΝΟΣ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.0-5


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Παρασκευή12/01/1815:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΠΕΤΡΟΥ Α.1-5
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο13/01/1809:00ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.1-3
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο13/01/1810:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.14-0
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο13/01/1812:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.0-4
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή14/01/1812:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΝΕΟΣ Κ.0-8
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή14/01/1812:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΚΙΤΣΟΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.3-0
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή14/01/1812:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.4-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο20/01/1810:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΤΡΟΥ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο20/01/1811:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΤΣΙΤΟΣ Μ.3-1
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο20/01/1812:15ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΠΕΤΡΟΥ Α.2-1
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή21/01/1810:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.0-9
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή21/01/1810:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή21/01/1812:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΠΕΤΡΟΥ Α.3-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο17/02/1810:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο27/01/1811:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΠΕΤΡΟΥ Α.0-6
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο27/01/1811:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΗΛΙΑ Ε.3-0
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο27/01/1812:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.2-0
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή28/01/1810:30ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Δευτέρα29/01/1815:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΠΕΤΡΟΥ Α.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο17/02/1810:30ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.1-2
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο17/02/1812:30ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή04/02/1810:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.4-0
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή04/02/1810:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.0-5
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή04/02/1810:30ΠΑΝΟΣ Σ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-2
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή04/02/1813:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΠΑΥΛΟΥ Ε.5-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα05/02/1820:15ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΚΙΤΣΟΣ Χ., ΑΓΟΡΑΣ Κ.1-5
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο24/03/1813:00ΠΑΝΟΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ Σ.3-4
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Τετάρτη04/04/1812:00ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.0-5


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο10/02/1809:45ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΔΡΟΣΟΥ Β.6-0
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο10/02/1811:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΠΕΤΡΟΥ Α.4-0
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή11/02/1809:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΠΕΤΡΟΥ Α.3-3
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή11/02/1811:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΗΛΙΑ Ε., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή11/02/1813:00ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.5-0
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο17/02/1815:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΠΕΤΡΟΥ Α.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή25/03/1819:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.1-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο24/02/1810:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΠΕΤΡΟΥ Α.0-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο24/02/1810:30ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.4-1
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο24/02/1812:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.0-9
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο24/02/1812:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.4-2
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή25/02/1810:30ΠΑΝΟΣ Σ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.1-0
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή25/02/1811:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΚΙΤΣΟΣ Χ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ.0-2
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη28/02/1820:15ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΗΛΙΑ Ε., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.1-3


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο03/03/1810:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.6-2
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο03/03/1811:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-2
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο03/03/1812:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΔΡΟΣΟΥ Β.5-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο03/03/1813:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.1-1
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο03/03/1813:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-2
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή04/03/1810:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Τετάρτη04/04/1816:30ΠΑΝΟΣ Σ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.0-4


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο10/03/1810:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΠΕΤΡΟΥ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.4-2
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο10/03/1812:30ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΠΑΝΟΣ Ι.0-7
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο10/03/1812:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.3-0
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο10/03/1813:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή11/03/1810:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.2-0
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή11/03/1810:30ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΗΛΙΑ Ε., ΜΑΚΡΗΣ Κ.6-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή11/03/1810:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ Σ.0-6


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο17/03/1812:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο17/03/1813:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.0-4
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή18/03/1810:30ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΠΕΤΡΟΥ Α.2-3
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή18/03/1810:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.5-1
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή18/03/1810:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-1
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή18/03/1813:00ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.7-2
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή25/03/1814:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΑΝΟΣ Σ.1-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο31/03/1810:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο31/03/1813:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.3-0
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή01/04/1810:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.4-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή01/04/1810:30ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.0-8
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή01/04/1812:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-5
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή01/04/1813:00ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΠΑΝΟΣ Σ.6-1
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Τετάρτη09/05/1817:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΠΕΤΡΟΥ Α.0-3


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Τετάρτη11/04/1816:00ΠΑΝΟΣ Σ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-2
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΤετάρτη11/04/1817:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.0-3
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Τετάρτη11/04/1818:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΠΑΝΟΣ Σ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.2-2
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Πέμπτη12/04/1817:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.1-2
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Πέμπτη12/04/1817:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΤΑΣΗΣ Γ., ΗΛΙΑ Ε.5-0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Τετάρτη18/04/1816:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.5-0
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Τετάρτη18/04/1816:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΠΕΤΡΟΥ Α., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.1-1


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Παρασκευή13/04/1813:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.2-0
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο14/04/1810:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.0-3
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο14/04/1810:30ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.1-3
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο14/04/1810:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.10-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο14/04/1811:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.3-2
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο14/04/1812:30ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.8-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο14/04/1813:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.1-1


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο21/04/1810:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΔΡΟΣΟΥ Β., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ.5-4
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο21/04/1810:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.0-2
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο21/04/1811:00ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-2
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο21/04/1811:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.2-0
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο21/04/1812:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΠΕΤΡΟΥ Α.0-8
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο21/04/1813:00ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΔΡΟΣΟΥ Β., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.1-3
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή22/04/1810:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.0-0


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο28/04/1810:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΝΟΣ Σ.2-5
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο28/04/1810:30ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο28/04/1810:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΠΕΤΡΟΥ Α.4-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο28/04/1813:00ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.6-0
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή29/04/1810:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.0-2
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή29/04/1812:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.0-1
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή29/04/1813:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.3-4


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο05/05/1810:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.0-3
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο05/05/1810:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.7-2
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο05/05/1810:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.6-1
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή06/05/1810:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ Σ.8-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή06/05/1810:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΝΟΣ Σ.0-2
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή06/05/1812:30ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.0-2
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο02/06/1812:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.3-1


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο12/05/1809:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΠΕΤΡΟΥ Α.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο12/05/1810:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο12/05/1811:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.1-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο12/05/1811:30ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.7-0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή13/05/1810:30ΝΕΟΣ Κ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.1-2
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή13/05/1810:30ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΠΕΤΡΟΥ Α.0-4
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή13/05/1813:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.2-3


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Τετάρτη16/05/1816:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.0-4
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Τετάρτη16/05/1816:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΤΣΙΤΟΣ Μ.2-1
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη16/05/1816:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.0-3 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Τετάρτη16/05/1817:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΠΕΤΡΟΥ Α.5-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη16/05/1818:30ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΑΓΟΡΑΣ Κ.3-1
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Πέμπτη17/05/1817:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.6-1
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Τρίτη22/05/1816:00ΠΑΝΟΣ Σ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ.0-2


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο19/05/1810:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο19/05/1810:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.0-4
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο19/05/1811:30ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΓΟΥΚΟΣ Κ.3-3
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο19/05/1812:30ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.1-5
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο19/05/1816:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΠΕΤΡΟΥ Α.4-0
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή20/05/1810:30ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.3-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Τετάρτη30/05/1816:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΠΕΤΡΟΥ Α.2-6


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο26/05/1810:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.0-2
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο26/05/1810:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.8-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο26/05/1810:30ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΤΣΙΤΟΣ Μ.3-0
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο26/05/1810:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΚΙΤΣΟΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.0-5
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο26/05/1812:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.5-1
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο26/05/1812:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.2-2
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο26/05/1813:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΑΓΟΡΑΣ Κ.1-7