Lexis Edu
Hall of brands
Γκλινάβος
Μπαράτσας
Παπαδόπουλος Βικος
Δωδώνη
Παπαμάνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Πρωτάθλημα Νέων "Στέφανος Γεράσης"


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο14/10/1710:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο14/10/1710:00ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.3-3
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή15/10/1710:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.1-2
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή15/10/1711:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΖΙΑΚΑΣ Χ.1-4
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή15/10/1712:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.8-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Τετάρτη01/11/1715:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.5-0
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο16/12/1711:45


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο21/10/1710:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΗΛΙΑ Ε.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο21/10/1711:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.1-0
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο21/10/1711:30ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.1-5
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή22/10/1711:00ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ.0-8
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή22/10/1712:00ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.4-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή29/10/1711:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ.0-9
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή29/10/1711:00ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο04/11/1710:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.2-0
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο04/11/1711:00ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΠΕΤΡΟΥ Α.5-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο04/11/1712:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ.2-3
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή05/11/1710:00ΘΑΝΟΣ Δ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.0-2
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή05/11/1710:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-9
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή05/11/1712:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.3-1
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή05/11/1713:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.0-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο11/11/1710:30ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ Σ.0-7
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο11/11/1712:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.10-3
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή12/11/1710:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΠΕΤΡΟΥ Α.0-1
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή12/11/1711:00ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε.1-1
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Τετάρτη22/11/1716:00ΠΑΝΟΣ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.2-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Δευτέρα27/11/1715:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΓΚΕΛΗΣ Θ.2-1
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή17/12/1710:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο18/11/1710:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο18/11/1711:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΓΚΕΛΗΣ Θ.2-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο18/11/1711:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ Σ.2-0
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο18/11/1712:00ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.4-1
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή19/11/1710:30ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.2-6
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή19/11/1710:30ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.0-7
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Τετάρτη22/11/1715:30ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΠΕΤΡΟΥ Α.1-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο25/11/1710:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.4-0
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο25/11/1710:30ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ Σ., ΠΕΤΡΟΥ Α.3-9
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο25/11/1712:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.0-3
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο25/11/1713:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή26/11/1710:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.0-9
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή26/11/1710:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.1-0
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή26/11/1711:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο09/12/1710:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο09/12/1711:30ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΗΛΙΑ Ε., ΠΕΤΡΟΥ Α.5-1
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο09/12/1712:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή10/12/1710:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.3-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή10/12/1712:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.1-3
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή10/12/1713:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΛΙΟΣ Μ.0-3
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Τετάρτη13/12/1715:30ΠΑΝΟΣ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ